Styl

12. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Andrea vsadila na jistotu!

MÓDNÍ POLICIE: Andrea vsadila na jistotu!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Andrea vsadila na jistotu!

Krásná herečka vsadila na jistotu a zahalila se od hlavy až k patě do dramatické černé. V jejím případě je to škoda. S takovou postavou si může Andrea Kerestešová dovolit mnohem vyraznější kousky, které podtrhnou její krásu. Model postrádá jakýkoli kontrast nebo prvek, který by se postaral o rozbití fádního vzhledu. Ale i tak musím herečku pochválit. Její minimalistický model se totiž skládá z kvalitních oděvů, jako je hedvábný top a dobře padnoucí džíny.

Ilono, žebradlo ti pohřbilo outfit

Model je svěží. Maxisukně byly a budou hitem. Džínová bunda, přestože by mohla byt o číslo menší, vypadá v kombinaci s letními prvky mladistvě. Zde bych chtěla jen upozornit na fakt, že investice do doplňků v podobě kabelek a obuvi se vyplatí. Lacině působící žebradlo model naprosto pohřbilo. Nemluvě o úpravě vlasů. Přirozenější styling by byl mnohem lepší.

Červená Karkulka, nebo spařená kreveta?

Bára Štěpánová nezklamala, když si na sebe zase oblékla nepochopitelný model. U kostkované sukně zůstávám na pochybách: je horší barva, nebo střih? Červený čepec má zřejmě korespondovat s punčochami. Díky tomuto modelu ale vypadá oblíbená herečka jako čerstvě spařená kreveta. Štěpánová, která se pokaždé ocitá pod palbou kritiky módních redaktorů, se stále obléká podle svého gusta. Na jednu stranu se to ale musí respektovat. Oceňuji sice, že je svému stylu věrná, ale i tak nemohu její oblečení pochválit.

Sdílejte článek
Štítky krása styl herec vzhled oděv Andrea Kerestešová Barbora Štěpánová

Přečtěte si také