Styl

6. prosince 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Andrea vypadá jako zrozená z mořské pěny

MÓDNÍ POLICIE: Andrea vypadá jako zrozená z mořské pěny

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jako zrozená z mořské pěny

Andrea Verešová vypadá v tomto outfitu jako Afrodita zrozená z mořské pěny. Elegantní a nevšední róba bílé barvy z modelky dělá až nadpozemsky krásnou bytost. Této modelce opět nemohu nic vytknout, matka dvou dcer je v tomto modelu famózní. Make-up i vlasy zvládla také na jedničku.

Ztracená meluzína

Stejně jako působí Andrea Verešová v bílé róbě nadpozemsky, jako bytost z pohádky vypadá i zpěvačka Bára Basiková. Bohužel v jejím podání jde o ztracenou meluzínu, která se češe jedině větvičkami z borůvčí. Ani nevím, kde mám v tomto případě začít. Snažím se najít alespoň jednu kladnou věc na overalu s asymetrickým topem, který se skládá z transparentního rukávu a širokých nohavic. Pozitivní je snad jen to, že tuhle parádu bude chtít černokněžník brzy vrátit, aby v ní mohl nadále strašit nebohé děti.

Yvetto, co takhle změnit styl?

Postavu má herečka hezkou, to víme všichni, ale bohužel už také všichni začínáme pochybovat o tom, že je Yvetta Blanarovičová majitelkou jiných kalhot, než jsou ultrakrátké šortky. A to ani nemluvím o tom, že v kombinaci s kozačkami nad kolena vypadá její model lacině. Sako herečce nesedí tak, jak by mělo, takže ani to outfit nezachránilo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také