Styl

30. dubna 2013 06:40

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Andreo, to máš ze Slovenska?

MÓDNÍ POLICIE: Andreo, to máš ze Slovenska?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Andreo, to máš ze Slovenska?

Jedna z nejkrásnějších hereček má evidentně smysl pro humor, jinak by si na sebe neoblékla zlaté „cosi“. Barva je nevýrazná, o střihu se zde ani nedá mluvit, protože žádný není vidět. Při pohledu na jednoduše střiženou vlečku, která není nijak zakončena, se mi derou slzy do očí. Tento „kousek látky“ by zasloužil výrazný náhrdelník, anebo v lepším případě přešít na ubrus. Psaníčko je jediné plus, sympatické herečce ladí s líčením.

Zapomeň už na mašličky!

Tak tohle byla nešťastná volba. Ani nevím, kde začít, možná od toho nejmenšího zla. Černobílé šaty jsou letos in, ale materiál působí lacině, délka je nevhodná. I zbytek outfitu je žalostný. Lesklé silonky jsou hrozné, nemoderní, a navíc opticky přidávají kila, takže opravdu „skvělá“ volba. Náhrdelník připomíná nějakou kýčovitou vánoční dekoraci, se kterou se bývalá moderátorka Pavlína Danková prostě nechce v průběhu roku rozloučit. Člověku, který navrhl mašličkové lodičky tří barev, jež spolu absolutně neladí, bychom doporučili změnit zaměstnání. V módním průmyslu nemá barvoslepý co dělat.

To je ale počasíčko :-)

Rosnička Petra Svoboda (vpravo) je nádherná a tento jednoduchý model její krásu a šarm podtrhuje. Má skvělou postavu a my ji musíme pochválit, že ji lacině neprodává. Dlouhé šaty decentně kopírují její sexy křivky. Doplňky nehýřila a to je dobře, zvolila jen výrazný opasek umocňující její vosí pas.Karla Mráčková vypadá ve svém věku stále jako holčička. Šaty poseté flitry jí sluší, působí svěžím dojmem. Lodičky značky Gucci ladí s luxusní kabelkou. Jiné výrazné doplňky by mladistvý vzhled pokazily. Verdikt zní tedy jasně, tento model je OK. 80 %

Sandro, půjdem na nákup spolu

Sandra Parmová je jako princezna. Její rysy jsou až pohádkově dokonalé. Bohužel tyto červené šaty nebyly správnou volbou. Barva jí nesluší. Jemný vzhled této křehké krásky by podtrhly pastelové tóny. Červená působí příliš přísně. Střih je fádní, pásek stejné barvy je tragický a materiál laciný. Takový model bychom očekávali na slečně, která se vydala na nákup maturitní róby do nejbližšího okresního města, ne na jedné z nejvýraznějších tváří televize Prima family.

Kam ti uletěl motýlek?

Sako Martina Krause je stylové, líbí se mi, škoda ale, že nesáhl po kravatě nebo motýlku. Akce tohoto formátu je toho hodna. Košile je zajímavá, ale klasičtější model by byl vhodnější. Tento typ se hodí k džínům, ne na pódium, když si jdete pro cenu TýTý.Jeho sličná slečna Klára při výběru šatů neměla šťastnou ruku. Zde je všechno špatně. Střih šatů je staromódní, vzor nelichotivý, transparentní cíp je zoufalý pokus o zajímavý detail. Překvapivě vzhledu nepomohla ani bižutérie, která zdobí dekolt. Pokud se slečna rozhodne pro tento styl i příště, doporučujeme jí sledovat předávání cen TýTý raději doma na gauči. 10 %

Lucko, méně je více

Jsme rádi, že Lucie Bílá zvolila po dlouhé době bílou róbu, která jí opravdu svědčí. Peří na šatech může být zajímavý detail, ale v tomto případě to tak není. Ten kdo Lucii nakukal, že jí tento model sluší a nepřidává kila, je zlý a proradný. Doufáme, že ji tato zkušenost neodradí nosit bílou barvu, která k ní opravdu jde. Ale v decentnější, ne tak objemné formě.

Roluš, se síťovkou jenom na nákup!

Šaty nevadí, jsou lichotivé. Jako mnoho jiných hostů cen TýTý ani Rola Brzobohatá zcela nerespektovala dress code této společenské události. Náušnice jsou zajímavé. Lodičky francouzského návrháře Louboutina jsou skoro vždy správnou volbou, ale ne pokud do nich soukáte nohu v síťovaných silonkách. Ale její styl se mi líbí, ona to prostě umí prodat.

Sdílejte článek
Štítky Slovensko Lucie Bílá krása styl vzhled oděv TýTý

Přečtěte si také