Styl

18. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Ani značka tě nezachrání

MÓDNÍ POLICIE: Ani značka tě nezachrání

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ani Gucci tě nezachrání

Monika Marešová vypadá jako černá vdova. Kožená sukně je v pořádku. Tento materiál se nyní velice nosí. Top by mohl být veselejší, aby černé prvky rozsvítil. Kabelka se dvěma červenými pruhy je jedním slovem nehezká. A ke všemu ani neladí se zbytkem oděvu. Boty, přestože jsou Gucci, model nezachrání. Jejich tvar je staromódní a nudný.

Pavlíno, schováváš lupy?

Pavlíně Dankové chybí v jejích modelech lehkost. Oblečení sice splňuje očekávání, ale outfit je až moc decentní a zároveň příliš usedlý. Tedy až na svetr, který svou horní částí mírně ukazuje na možnost, že by tisková mluvčí nemocnice mohla mít velký problém s lupy.

Ať všichni čučí, Štěpánko?

Štěpánka Duchková má zálibu v drahých značkových kouscích. Logy poseté doplňky ale v dnešní době nikoho neohromí. Boty i kabelka od stejného italského výrobce mají sice pořizovací hodnotu několika desítek tisíc korun, ale model vypadá stejně lacině, jako kdyby moderátorka nakupovala ve výprodeji v nějakém laciném módním řetězci. A to nemluvím o pásku, který je Gucci, a ať lidi čučí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také