Styl

14. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Antoníne, z tohohle dřepkins nebude!

MÓDNÍ POLICIE: Antoníne, z tohohle dřepkins nebude!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Antoníne, z tohohle dřepkins nebude!

Herec a moderátor Antonín Duchoslav se svým módním stylem evidentně zhlédl u pražských taxikářů. Jeho model v tomto případě patří mezi ty lepší. Jediné, co bych mohla vytknout, je obuv tvaru kachního zobáku. Dnes se nosí kulatější tvar. Zde žádný dřepkins nebude, z tohoto modelu si na zadek nikdo nesedne.

Gábino, už není rok 2012!

Gábina Vágnerová v kožené bundě s kovovými aplikacemi by byla za hvězdu, ale to by se musel psát rok 2012. Letos je už tento trend okoukaný a out. Černé legíny jsou sice fajn, ale vždy to budou elegantní tepláky, které se na společenskou akci nehodí. Tedy až na jednu výjimku, a tou je, že stojíte v šatně a vydáváte lístky. Taková práce legíny – ale jen s přivřeným okem – snese.

Nádech retra – a Marťani?

Kostkovaný smoking má nádech retra, a takové modely se teď opět nosí. Třeba Leoš Mareš si v poslední době na sebe nic jiného nevezme. Pan Přeučil ale neměl šťastnou ruku při výběru vázanky. Bílá kravata s jemným proužkem je k tomuto outfitu stejně nepochopitelná, jako teorie o únosu malajského letadla marťany.

Sdílejte článek

Přečtěte si také