Styl

25. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Až na ty vlasy Agáto!

MÓDNÍ POLICIE: Až na ty vlasy Agáto!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Až na ty vlasy Agáto!

Agáta Prachařová se vdávala podruhé a tentokrát zvolila jiné šaty. Trumpetový střih vyměnila za typický princeznovský. Příležitostí, kdy si žena může obléct róbu tohoto tvaru je opravdu minimum, takže její volbu chápeme. Překvapilo mě ale, že i tentokrát sáhla po dlouhém závoji a její tetování je mi trnem v oku. Pro tento den se nehodí, proto bych ho zakryla make-upem. Ale jako pravá rebelka chtěla dát Agáta světu najevo, že ji nezkrotí ani snubní prstýnek. Další věc, kterou musím Agátě vytknout, jsou její vlasy. Moderátorce sluší velké vlny, které ale tentokrát působí velice splihle. Ani špatné počasí neomlouvá nešikovnost kadeřníka. Jinak korzet s jemným lemem je krásný, vyšívané detaily na šatech decentní a delikátní. Přesto mám pocit, že Agáta svůj druhý velký den mírně podcenila.

Ivanko, na Dallas už nekoukej!

Ivana Gottová příjemně překvapila, když zvolila šaty poseté hvězdičkami. Jsou zajímavé a nenudí. Outfit ale zabila kožešinovým svetrem imitujícím boa, které oblékla i přestože nám šlape červen na paty. České celebrity mladší šedesáti let by měly povinně odevzdat všechny boa, které mají v šatníku. Bez výjimky! Boa se přeci nenosí už pár desítek let. A pokud někdo argumentuje, že ho viděl v americkém seriálu, ať přestane sledovat Dallas. Karel Gott se opět předvedl jako dokonalý seladon, který ví, že v dobře padnoucím saku nic nezkazí. Bohužel jako pár nejsou vůbec sladěni. Proužky a hvězdy se k sobě hodí pouze na americké vlajce.

Veroniko, vykašli se na tu stařeckou obuv!

Bílé sako se subtilními detaily je hezké, hodné důstojné role, kterou Veronika Žilková na svatbě své dcery zastávala. Oranžový top pod sakem je pěkný, Veronice tato barva sluší. Lodičky ladí k topu skvěle, bohužel tento typ je absolutně nevhodný. Měla si vzít model s decentním podpatkem a ne takřka ortopedickou obuv. To neznamená, že se mi nelíbí, jen se k takovému kostýmku nehodí.

Tohle by ani Armáda spásy nechtěla!

Šaty jsou nudné a na tuto akci nevhodné. Hodí se do kanceláře, ale ne na svatbu kamarádky. Anebo v tom byl záměr a Petra Macháčková nechtěla svou přítelkyni zastínit, pročež se inspirovala svojí padesátiletou účetní. Tento model absolutně postrádá jakýkoliv nápad. Kabelka je zoufalá, boty nemoderní. Tento tvar se již nenosí, takže pokud se tímto pokladem může pochlubit i váš botník, doporučuji je ihned vyhodit. Je zbytečné dávat je na charitu, protože lidé bez domova nemají peníze, ale to neznamená, že nemají vkus.

Konečně to někdo umí!

Romana Pavelková, úspěšná PR manažerka a modelka je jednou z mála finalistek Miss, které mají cit pro módu. Líbí se mi kontrast šatů vhodných pro tuto příležitost s koženým křivákem. Bundička dodává modelu dramatický vzhled. Díky ní nepůsobí šaty příliš infantilně. Psaníčko z módního domu Louis Vuitton dodalo outfitu decentní dávku luxusu. Boty jsou překrásné, závidím. Není divu, že na ní přítel Milan mohl oči nechat.


Přečtěte si také