Styl

19. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Bacha na spodní prádlo!

MÓDNÍ POLICIE: Bacha na spodní prádlo!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Bacha na spodní prádlo!

Monika Absolonová v poslední době sází na minimalistické topy. Upustila také od nápisů i zbytečných a laciných doplňků. Tento model je hezký, ležérní a jistě i pohodlný. Pásek ladí s obuví, ale nemusel by. Transparentní tunika je tak v outfitu jediné, co prozrazuje, že se zpěvačka dopustila školácké chyby. Monika si totiž nevzala k bílému topu podprsenku v tělové barvě. Pod bílé topy si opravdu nikdy neberte černé spodní prádlo!

Lucie, proč si ubližuješ?

Já osobně nemám ráda kalhoty se sníženým sedem. Jistě, je v nich dobře, ale pohodlí nekompenzuje fakt, že takové kalhoty nohy zkrátí a hýždě naopak o pěkných pár desítek centimetrů prodlouží. Především capri provedení byla opravdu nešťastná volba. Sako je hezké, ale – pokud mě zrak nešálí – modré! A kalhoty Lucie oblékla v barvě černé. Kombinace černé a modré je chyba, které by se celebrity dopouštět neměly. Top je zajímavý, lodičky nesmrtelná klasika. Pokud moderátorka Lucie Výborná kalhoty vymění za denim, outfit bude na jedničku.

Vražda ženské siluety

Zemité tóny k sobě skvěle ladí, zde není co vytknout. Opět se zde ale potkáváme s kalhotami v harém stylu. Ani na Gábině Partyšové tyto kalhoty neoslnily, jen působí decentněji než na Lucii Výborné. Moderátorka neměla při volbě outfitu šťastnou ruku a k volným kalhotám zvolila volný top. Tyto dva prvky ani trochu nelichotí její subtilní ženské postavě. Je to škoda.

Mix pro zvířata

Kabelka a balerínky v bordó odstínu jsou na jedničku. Make-up dokonalý, džíny Haně Buštíkové také sedí perfektně. S kombinací zvířecích potisků na topu a šálu už je to horší. Sladit je úspěšně dohromady dá totiž práci i profesionálním stylistům. Zpěvačka naštěstí zvolila decentní, málo výrazný zvířecí vzor na topu, a tak outifu příliš nevadí ani výraznější šál.

Svěží lehkost VIP

Naše krásná reportérka Lucie Špaková sáhla po decentní bílé košili a udělala dobře. Nepůsobí vulgárně, je elegantní, jemná a sexy. Pásek ladí s obuví a modelu propůjčuje svěží lehkost. Kalhoty by mohly být v khaki odstínu, lépe by korespondovaly s doplňky. I tak se ale reportérce VIP zpráv tento outfit moc povedl.

Sdílejte článek
Štítky styl spodní prádlo Monika Absolonová oděv Gabriela Partyšová Lucie Výborná Hana Buštíková

Přečtěte si také