Styl

19. května 2014 00:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Barčo, takovou srst by ti záviděl i yetti

MÓDNÍ POLICIE: Barčo, takovou srst by ti záviděl i yetti

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Báro, ty jsi ale pěkný netopýr

Bára Mottlová vypadá jako černá vrána. Její model sice šokuje, ale herečce na půvabu zcela jistě nepřidává. Pokud máte jen trošku bujnější fantazii, hned vás napadne, že Mottlová s chlupatými pažemi vypadá jako žiletkou nepolíbená diva. Korálková šerpa je nepochopitelná stejně tak, jako plyšová paráda. Černé silonky mě děsí. Mottlová opět dokázala, že její estetické cítění se pohybuje silně pod bodem mrazu.

Debbie, proč más místo nohou protézy?

Zpěvačka Deborah v módě moc neexperimentuje, což je pro tak mladou slečnu škoda.

Černé koktejlky jsou hezké, žádná módní revoluce to sice není, ale nic s nimi nezkazíte.

Tedy až na lesklé punčochové kalhoty, těmi zkazíte úplně všechno. Díky umělému vzhledu vypadají nohy jako dvě dobře vyhotovené protézy. Černé lodičky mohly mít pootevřenou špičku, model by se tak odlehčil.

Terezo, tohle nemá chybu!

Modelka Tereza Fajksová byla naprosto nepřehlédnutelná. Její přirozená krása a ležérní styl z ní dělaly jednoznačně nejpůvabnější ženu večera. Modelu nemůžu skoro nic vytknout. Hnědé doplňky skvěle korespondují s černou a doplňky jsou svěží a mladistvé. Jediné, co se mi nelíbí, je amulet na krku. Takový doplněk by měl zůstat zapomenut na dně klenotnice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také