Styl

17. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Báro, je to na hraně!

MÓDNÍ POLICIE: Báro, je to na hraně!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Je to na hraně!

U této zpěvačky není nikdy snadné odhadnout, jak bude vypadat. Úspěšnost jejího stylu je střídavá. Tentokrát se ale Báře Basikové relativně zadařilo. Především chválím úpravu vlasů. Zpěvačka vsadila na přirozenost a udělala dobře. S dobře padnoucím sakem neuděláte nikdy chybu. Pokrývka hlavy dodává outfitu mladistvý nádech, kabelka s minimalistickým vzhledem je vždy dobrou volbou. Obuv, i když má mírně humpolácký vzhled, koresponduje s ostatními doplňky a působí tak nenuceně i mladistvě, přestože se zde zpěvačka pohybuje na hraně.

Báro, to je svetr, nebo stan?

Uff, z tohoto modelu doslova oči přecházejí. Zvláštní svetr sepnutý opaskem připomíná spíše stan než část garderoby. Doufám, že tento outfit byl záměr a ne módní sebevražda. Jelikož společenská akce, na kterou Bára Vaculíková probíhala, byla v knihkupectví, je pravděpodobné, že se zpěvačka chtěla obléct ve stylu knižního trháku 50 odstínu šedi. Jinak je tento outfit mílovým krokem vedle.

Zuzko, ty kamínky sis mohla odpustit

Zuzana Rosáková vypadá hezky, stylově a velice upraveně. Topy s výraznými potisky jsou aktuálně velice moderní. Zbarvení tohoto kousku odpovídá zbytku modelu a lichotí modelčinu odstínu pleti. Přestože kamínky jsou už zbytečné, Zuzana tento vzhled ustála díky absenci šperků. Obuv s malým podpatkem ladí se zbytkem oblečení a celkovému vzhledu dodá na ležérnosti. Zde je vše ok.

Sdílejte článek

Přečtěte si také