Styl

25. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Bartošová konečně zvládla manuál, jak se obléct

MÓDNÍ POLICIE: Bartošová konečně zvládla manuál, jak se obléct

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Bartošová konečně zvládla manuál, jak se obléct

U této zpěvačky je báječné, že tentokrát manuál, jak se obléct, zvládla na jedničku. Co si budeme povídat, mohla si obléknout šaty třeba naruby. Podprsenku si narvat až ke krku, nebo naopak pod prsa. Je tedy skvělé, že nesnadný hlavolam, jak se do večerní róby obléct, tato zpěvačka očividně přelouskala. Jinak ale tento model velký úspěch neslaví. Musím podotknout, že lesklý materiál na večerních šatech je většinou špatně, protože působí lacině. Stejně tak je tomu i u šperků. Ty vypadají jako příbal získaný zdarma při koupi nějakého cool magazínu, které si slečny čtou tajně pod lavicí v hodině vlastivědy.

Outfit jsi mohla rozbít jiným šátkem

Elegantním černým kostýmkem nikdy nic nezkazíte. Tento model se skládá z dokonalých ikonických kousků, po kterých prahne snad každá milovnice módy. Je sympatické, že spisovatelka Nesvadbová nesahá po značkách posetých logy, ale preferuje klasiku. Jediné, co Bářin model kazí, je šátek posetý lebkami z módního domu Alexander McQueen. Ten byl velice populární před sedmi lety, dnes je už těžce pasé. Vhodnější volbou by byl elegantnější šátek výraznější barvy, který by rozbil monotónní outfit.

Iveto, proč jsi nudná a smutná?

Novopečená maminka Iveta Lutovská Vítová vypadá po porodu opět skvěle. Bujné poprsí vystavila v šatech, které nemilosrdně prozradí každé kilo navíc. Toho se však modelka bát nemusí. Tento model si zcela určitě může Iveta dovolit díky své postavě. Jinak je bohužel model nudný a kombinace barev působí na modelce smutně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také