Styl

10. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Bene, ty se tam holíš?

MÓDNÍ POLICIE: Bene, ty se tam holíš?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Bene, ty se tam holíš?

Zpěvák Ben Christovao vsadil na model bez přílišného zdobení. Žádné laciné prvky v podobě přívěšků či řetízků, což chválíme. Líbí se nám sako. Detaily evokující vojenskou uniformu jsou lichotivé a působí dobře. Celkový dojem kazí příliš velký výstřih odhalující hladce oholenou nebo ještě dospělostí nedotčenou hruď. Tento laciný trik celý efekt jednoduchého leč trendy outfitu kazí. Měl by se poučit od slečny Ochotské, ta také zanevřela na hluboké výstřihy a nyní vypadá mnohem lépe.

Petro, kup si náhrdelník!

Sympatická zpěvačka Petra Černocká se nemůže oprostit od své role Saxany a sahá po prvcích, které by obyčejný smrtelník neoblékl. Jinak si to vysvětlit nedokážeme. Charismatická žena jako je ona by si měla dopřát mnohem lichotivější róbu. Příště doporučujeme rozbít model více kontrastními prvky. Lavina černé barvy ji v tomto případě zcela pohltila. Místo šálu určitě náhrdelník. Petra Černocká je dáma, ne pubertální adolescent s angínou.

Míšo, takhle neeeee!

Jsme rádi, že slečna Michaela Ochotská zvolila eleganci místo velkých výstřihů až ke kotníkům, které jsme u ní vídávali. Bohužel elegantní a konzervativní móda je pro Míšu naprosto neprobádanou oblastí, a tak se nemůžeme divit, že si neví rady, jak se s tímto stylem poprat. Šaty v rudém provedení působí příliš tvrdě. Něžnější barva a lehčí materiál by byly vhodnější. Lodičky na vysokém podpatku působí lacině až vulgárně. Psaníčko ve stylu punk je zajímavé, ale s modelem neladí. Tento outfit je důkazem toho, že slečna Ochotská je buď zaslepena láskou, nebo úplně slepá.

Lucko, co ten pásek?

Každý prvek, který má Lucie Koňaříková na sobě, je něčím zajímavý. Moderátorka evidentně sleduje módní trendy a ráda si je obléká. A nejlépe všechny najednou. Tenisky jsou posledním výkřikem sezóny. Je to trend, který je milovaný i nenáviděný zároveň. Nám nevadí, jsme dost tolerantní. Džíny se však barevně ke zbytku oděvů nehodí. Stejně tak je tomu i u pásku se cvočky, ten zřejmě zůstal na kalhotách z předešlého dne, kdy si na sebe moderátorka oblékla oblečení jiných barev.

Gábi, tohle je dobrý!

Doplňky se zvířecími vzory jsou ideální pro ty, kdo chtějí být in, ale netroufají si použít je na větší ploše. Bundička je skvělá, boty nevadí a džíny mohou být světlejší nebo šedé. Modelka Gábina Dvořáková tentokrát příjemně překvapila nenuceným a vkusným vzhledem.

Sdílejte článek
Štítky styl Petra Černocká trend vzhled oděv Michaela Ochotská

Přečtěte si také