Styl

6. září 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Blanka sáhla vedle!

MÓDNÍ POLICIE: Blanka sáhla vedle!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Blanka sáhla vedle!

Blanka Matragi je bezpochyby úchvatná a geniální návrhářka. Její přepychové modely jsou synonymem dokonalosti a toho nejpreciznějšího zpracování. Sama Blanka si svůj vzhled udržuje každodenním cvičením a dobrou životosprávou. Bohužel tento skvostný model není pro paní Matragi vhodný. Šedesátiletá umělkyně by si měla uvědomit, že na její poprsí je zvědavý už jen lékař a mamograf. Ale i tak tuto paní naprosto zbožňuji a obdivuji.

Diane, vylez z těch temnot

Diane Kruger předvedla róbu z dílny Alberta Ferretti. Model je výjimečný, takových rób s viktoriánským nádechem na červeném koberci moc nevidíme. Semišový model je zajímavý. Herečka většinou při oblékání volí světlé barvy. Otázkou je, zda u nich i tentokrát raději neměla zůstat. Podtrhnou její subtilní krásu, tento outfit ji naopak poněkud pohltil.

Oslnivá princezna

Z dětské hvězdičky se stala uznávaná star filmového plátna. Na filmovém festivalu v Itálii se Dakota Fanning předvedla na červeném koberci v aktuálním modelu Ellie Saab. Odstín královské modré se hodí k světlé pokožce této mladičké slečny. Je sympatické, že Dakota nepropadla návštěvám solárka stejně jako její vrstevnice. Líbí se mi, že se tentokrát vzdala šperků. Róba výrazného princeznovského střihu, která je posetá flitry a zároveň okouzlí vkusným a zároveň sexy výstřihem, je dokonalá. Tady jsou každá další zkrášlovala zbytečná.

Sdílejte článek
Štítky Itálie Saab krása Blanka Matragi vzhled Alberta Ferretti Dakota Fanningová Diane Krugerová

Přečtěte si také