Styl

19. září 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Blbofuk Lady Gaga

MÓDNÍ POLICIE: Blbofuk Lady Gaga

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Blbofuk Lady Gaga

Lady Gaga už delší dobu nevyplodila žádný velký hit, její jméno pomalu ztrácí glanc. Není divu, že si americká zpěvačka snaží zuby nehty prodloužit svých pět minut slávy. A protože hudební žebříčky ji nyní ignorují, snaží se Lady Gaga na sebe alespoň upoutat pozornost pomocí módních výstřelků. Nedávno se zpěvačka ukázala na veřejnosti ve futuristických šatech, které vytvářejí jednu bublinu za druhou. Doufejme, že její kariéra bude mít delší životnost než tato mýdlová paráda.

Umění, jak všechno zvorat

Pokud ráno stojíte před svým šatníkem a nevíte, jakou barvu vybrat, určitě se neinspirujte u tohoto mladého herce, který na sebe navlékl snad všechny barvy duhy. Ani jeden kousek z outfitu Martina Písaříka spolu nekoresponduje. Martinovi Písaříkovi se vlastně povedlo dát dohromady tak trochu umělecké dílo. Něco podobného by se prostě každému nepodařilo.

Štěpánko, proč se děláš starší?

Štěpánka Duchková má ráda eleganci a vždy sází na klasické prvky. Je jen škoda, že se moderátorka trošku stylizuje do dámy o generaci starší, než doopravdy je. Model je pěkný, jistě velice luxusní. Příště bych se nebála a sáhla po jiných střevíčkách nebo kabelce, která by se u outfitu postarala o větší kontrast.

Sdílejte článek

Přečtěte si také