Styl

20. dubna 2015 15:32

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Bočanová pobavila, Doubravová předvedla další autistický model

MÓDNÍ POLICIE: Bočanová pobavila, Doubravová předvedla další autistický model

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Mahulena klame tělem!

Mahulena Bočanová sáhla po modelu, který působí rozpačitě. Herečka se zřejmě pokoušela o to, aby vypadala moderně a svěže. Místo toho však vypadá, jakoby měla pánev tak širokou, že by z ní mohla rodit hrochy. Střih kalhot hyzdí ženskou siluetu. Dodává zbytečně centimetry tam, kde je nikdo nepotřebuje. Nebo vy snad chcete mít opticky kratší nohy a obří stydkou kost? Tak vidíte!

Doubravová pobavila

Michaela Doubravová má pro strach uděláno. Její modely jsou zajímavé a velice extravagantní. Musím uznat, že tolik odvahy se jen tak někde nevidí. Mně osobně se líbí pár prvků, dohromady ale vypadá model zmateně. Top vypadá jako nedopnuté bodíčko a přivádí mě do rozpaků. Za odvahu si ale Míša zaslouží relativně vysokou známku. Co se týče vkusu, doporučila bych střídmější model, který působí méně teatrálně, nebo se neoblékat ve tmě.

Kristýna Leichtová je krásná, její model nikoliv

Jedna z našich nejkrásnějších hereček vsadila na jednoduchý střih šatů, které dokonale podtrhují její skvělou siluetu. Netradiční odstín zelené herečce sluší, bohužel výsledek je průměrný kvůli materiálu, který působí všedně a lacině. Transparentní tkanina z umělého vlákna bohužel zklamala na celé čáře. Škoda. Tak krásná dívka sice vypadá dobře i v pytli od brambor, ale zasloužila by si lepší oděv.

Sdílejte článek

Přečtěte si také