Styl

29. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Bundu nech příště na věšáku

MÓDNÍ POLICIE: Bundu nech příště na věšáku

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Bundu nech příště na věšáku

Pěvkyně Tereza Mátlová tentokrát oblékla velice zajímavé šaty, které díky transparentním částem odhalují její dokonalou postavu. Aplikace ze splašených flitrů dodá mírně kýčovitý vzhled, ale šaty jsou jinak hezké. Bohužel doplňky jsou nenapravitelnou chybou. Kožená bunda je nudná a nemoderní. Zpěvačka by udělala lépe, kdyby ji nechala viset doma na věšáku.

Pro dobro všech, nelez v tomhle ven!

Jejda! Na začátku už můžeme říct, že takto opravdu ne. Kožené bundy se stále drží na předních příčkách módní hitparády, ale kovové cvočky jsou už delší dobu na ústupu. I tak je zvláštní bunda, kterou na sebe navlékla Míša Nosková, asi tím nejmenším problémem tohoto modelu. Obuv zarytá do půlky lýtek zpěvačce opticky zkracuje nohy a legíny obepínající statná stehna jsou skvělou volbou na domácí gaučink, ale z bytu by se v nich, pro dobro všech, vycházet nemělo.

Cizí peří ti sedí!

Tak tomu se říká chlubit se cizím peřím. Zpěvačka Kamila Nývltová zvolila šaty s výrazným vzorem, který jí barevně sedí. Co se střihu týče, mohl být jednodušší. Řasená ramínka působí v kombinaci se vzorem přeplácaně. Ale i tak model patří mezi ty více zdařilé, které jsme dosud u zpěvačky viděli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také