Styl

10. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Bývalá vicemiss? Spíš opravdová dáma!

MÓDNÍ POLICIE: Bývalá vicemiss? Spíš opravdová dáma!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Bývalá vicemiss? Spíš opravdová dáma!

Bývalá vicemiss předvedla luxusní róbu o dvou barvách. Experimentování s proporcemi a kombinace barev se tentokrát opravdu vyplatily. Barbora Vidi Kolářová vypadá jako dáma, od které by se čerstvější finalistky miss mohly ledacos naučit.

Ondro, tohle jsi odkoukal v dětském oddělení?

U tohoto zpěváka doufáme, že zatím jen svůj osobitý styl stále hledá. Kravata má potisk anglické kostky Gingham, který se vyskytuje převážně na dětském oblečení. Na večerní akci by se tento dezén zásadně vyskytovat neměl. Lesklé sako jen evokuje povlečení vykřičených domů. Ondřeje Rumla klučičí „kukuč vzhled“ trošku zachránil, takže u nás projde s odřenýma ušima, ale tentokrát opravdu naposledy.

Chceš se radši ztratit?

Miss Domanská jako jedna z mála oblékla šaty v netradiční barvě. Nenáročný střih kompenzuje výrazný odstín. Otázkou je, zda se k Denise nehodí spíš poněkud komplikovanější modely. V tomto kousku se totiž ztrácí a mezi ostatními misskami zaniká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také