Styl

24. února 2015 07:40

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Český Lev. Ornellu nevyvedli, měli?

MÓDNÍ POLICIE: Český Lev. Ornellu nevyvedli, měli?

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ornello, zbav se černé nudy

Co dělala Ornella Štiková na předávání cen Českého lva, nevím, můj šestý smysl mi ale napovídá, že sem zabloudila z Kozičky v Dlouhé ulici. Její oděv se pohybuje na vlně průměrnosti. Mladá dívka by měla sáhnout po zajímavějším modelu, než je tento. Černý satén ve mě vyvolává stejně sympatické pocity, jako záběry z tetoristických útoků. Čelenka na hlavě je na můj vkus příliš retro. Kloboučky a členky jsou super pro šlechtu a na koňské závody. Jinak jsou nevhodné. Nebo si Ornella myslí, že patří mezi českou smetánku? To snad ne...

Josefíková byla za kočku!

Mladá herečka Eva Josefíková, která je známa pro svůj půvab a nosík pěkně nahoru, vypadala skvěle. Díky svému věku si mohla dovolit výrazné barvy a norkový kožíšek v zářivě lososové. Na tomto modelu je vše na jedničku, kdyby bylo psaníčko v ucelené barvě, dostala by Eva plný počet. Ostatní dámy by se měly poučit.

Klaudia vsadila na ženskost a klasiku

Klaudia Dudová si z večera odnesla sošku v modelu, ve kterém vypadala jako Audrey Hepburn. Tento model je svěží, mladistvý a Klaudii padne jako ulitý. Střih i barvou skvěle ladí. Přestože nejsem fanynkou zbytečných šperků, šňůra perel je v tomto případě zcela v pořádku. Klaudia vsadila na klasiku a výsledek? Perfektní!

Sdílejte článek
Štítky Eva Josefíková Český lev Ornella Štiková Audrey Hepburnová Klaudia Dudová

Přečtěte si také