Styl

26. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Chce to jen… trochu vylepšit!

MÓDNÍ POLICIE: Chce to jen… trochu vylepšit!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Chce to jen… trochu vylepšit!

Herečka s jemnými rysy zvolila zdařilou kombinaci aktuálních trendů a klasických prvků. Kdyby ale Jana Bernášková model rozbila výrazným prvkem, jako je např. náhrdelník, a místo jezdecké obuvi vklouzla do lodiček, byl by její outfit o poznání lepší.

Sice je to plážové, ale sluší ti to

Modelka má naprosto bezchybnou postavu. U Katky Průšové se musí ocenit, že většinou volí střídmé oblečení bez zbytečného a lacině vyhlížejícího zdobení. Červené šaty sice žádnou díru do světa neudělají, spíše připomínají plážový oděv. Ale modelce sluší díky jejímu poprsí, které naprosto popírá gravitační zákony.

Aneto, jsi za rappera?

Modelka vypadá poslední dobou velice dobře. Její modely jsou slušivé, decentní a zároveň moderní. Tento outfit však bohužel patří mezi ty méně povedené. Celkový dojem zkazila Anetě Vignerové pokrývka hlavy připomínající rappera. Tento model bohužel nenadchne a působí nuceně a strojeně. Modelka se měla držet hesla, že méně je někdy více.

Sdílejte článek

Přečtěte si také