Styl

26. března 2015 13:15

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Chlapče, kde máš gatě?

MÓDNÍ POLICIE: Chlapče, kde máš gatě?

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Chlapče, kde máš gatě?

Denisa Domanská je sice krásná dívka, ale její model se tentokrát nepovedl. Košile, která barevně splývá s šortkami, by měla být barevně odlišená. Domanská zkrátka vypadá jako malý kluk, který si doma zapomněl kalhoty. Preppy styl, o který se modelka zřejmě pokoušela, tentokrát nevyšel.

Jani, ten pytel měl zůstat doma

Jana Doleželová nezklamala, ani tentokrát nevypadá dobře. Její model připomíná beztvárný pytel na odpadky. Nechci být na Janu zlá, ale tohle je opravdu děsivé. Jak se může někdo, kdo se tak dlouho pohybuje ve světě módy, obléci do něčeho tak nelichotivého a při pohledu do zrcadla spokojeně pokývat hlavou a pochválit si výsledek, je pro mě velkou neznámou.

Mišo, vypadáš jako stárá mladá

Míša Mauerová to tentokrát úplně nedoladila. Její vzhled připomíná snaživou asistentku, která dostala práci snů a tou je cokoliv v Praze. Outfit je průměrný. Sako divně sedí a v kombinaci s topem působí chaoticky. Vsadila bych na kvalitnější střihy, lepší materiály a přirozenější vzhled vlasů. Účes vypadá komicky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také