Styl

27. srpna 2015 15:11

Lenka Zajícová

Módní policie: Chlípná Erbová vystavovala G bod

Módní policie: Chlípná Erbová vystavovala G bod

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Erbová opět dokázala, že se obléká lacině a bez vkusu

Modelka Vlaďka Erbová poslední dobou pokročila mílovým krokem vpřed. Vzdala se lacině vypadajících kousků a sází na sofistikovanost. Tento model určitě patří mezi ty méně vydařené. Nejvíce nás fascinuje pásek s lacinou přezkou G. Nejsme sice lékaři, ale myslíme, že G bod se právě tam nenachází.

Tyhle kalhoty by nenosil ani Krteček!

Martina Gavriely je známá tím, že preferuje pohodlnou módu. Je to styl, který jí sedí. Při pohledu na tento outfit si nemůžeme odpustit otázku, zda Martina ve slabší chvilce nezabloudila do šatníku svého přítele Marcuse. Bunda-křivák je stále in, přestože se už vracejí klasičtější střihy, letos si ho můžete ještě užívat dosyta. Boty jsou stylové, moderní, ale co to má na nohou? Její kalhoty vypadají jako dělnická uniforma. Přidávají v průměru 5 až 10 kg a vůbec se nehodí ani k Martině ani k outfitu. Nechceme malovat čerta na zeď, ale myslíme si, že i kalhotami posedlý Krteček by je s díky odmítl.

Prsatá sestra Ornelly pobavila

Mladý krásný pár se zde dal do parády. Slečna Charlotte se držela známé módní rady, že vysoký pas snadno schová větší bříško. Tato rada ji ale naprosto zradila, obzvlášť když si sukni půjčila od kamarádky s garderobou o pět konfekčních velikostí menší. Tílko, ze kterého se derou prsa ven jako kaše z hrnečku vař, a ani boty tento prapodivný model nezachrání. K outfitu se nehodí ani stylem ani barvou, jen opticky zkracují nohy. Ale při pohledu na tento odvážný výběr oblečení se najde minimálně jeden člověk, který zezelená závistí. Výkonný ředitel společnosti Michelin Alpin. Tolik pneumatik totiž ani oni na skladě nemají. Přítel Charlotte okoukal zvláštní trend své milované a sáhl po tričku s příliš hlubokým výstřihem (možná patří i samotné Charlottě). Chválíme vojenskou bundičku, army styl je zpět. Džíny „plíšňáky“ byly trendem v roce 1987, od té doby na svůj comeback netrpělivě čekají, ale tento mladý muž se už evidentně nemohl dočkat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také