Styl

3. ledna 2014 11:50

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Co takhle obnovit garderobu?

MÓDNÍ POLICIE: Co takhle obnovit garderobu?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Co takhle obnovit garderobu?

Lamač dívčích srdcí Vojta Dyk by měl zřejmě obnovit garderobu. Z této jaksi vyrostl, což je zřejmé hlavně u saka s krátkými rukávy. Model působí velice rozpačitě. Přestože jsou individuální prvky outfitu zajímavé, dohromady k sobě neladí.

Vendulo, co ty boty?

Tento model působí velice sympatickým dojmem. Kalhoty z lesklého materiálu bohužel celkový vzhled zničily. Bílý pruh po straně opticky zkracuje končetiny a volba materiálu se k hedvábnému topu nehodí. Herečka Vendula Křížová měla sáhnout po matnějším materiálu, který by vytvářel výraznější kontrast s blůzkou. Cardigan je pohodlný, ležérní, a kozačky bez podpatku v jezdeckém stylu jsou již mnoho sezon velice populární. Tento model má však příliš dlouhé špičky, které z ladného ženského chodidla dělají neatraktivní nohu o velikosti korábu.

Slušel by ti zajímavější model

Moderátor Petr Vágner zvolil velice zajímavý model s nádechem retra. Bohužel i jistě zajímavý outfit má pár chybiček. Netradiční sako nekoresponduje s džínami, které by měly být klasičtějšího vzhledu. Vyšisovaný styl se k tomuto svršku nehodí. Co se týče doplňků, obuv je sice klasická, ale zároveň extrémně nudná. Šedé sako by si opravdu zasloužilo zajímavější model.

Sdílejte článek

Přečtěte si také