Styl

18. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Co tě dohnalo k tomuhle outfitu?

MÓDNÍ POLICIE: Co tě dohnalo k tomuhle outfitu?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Co tě dohnalo k tomuhle outfitu?

Nechápu, co mohlo úspěšnou herečku Sabinu Laurinovou dohnat k této volbě oblečení. Šaty nepochopitelného střihu ze syntetického materiálu jsou učebnicovým příkladem kýče a nevkusu. Černá kabelka posetá blyštivými korálky inspirovaná 20. lety se k modelu nehodí. Ona se totiž nehodí vlastně nikam jinam než do výkladní skříně zapadlé vetešárny. Boty s výraznou špičkou jsou ale velice praktické. Co na tom, že opticky zkracují končetiny a jsou nemoderní?! Kozačky můžou aspoň posloužit jako smrtelně nebezpečná zbraň, anebo s nimi třeba lehce vyoráte řádek brambor. Dokonalé.

Vyhýbej se Agátinu šatníku!

Herečka Veronika Žilková zvolila zajímavý model, u kterého musím jednoznačně ocenit relativně decentní vzhled. Detaily na šatech jsou zcela určitě zajímavé. Bohužel se musím pozastavit nad laciným materiálem a prazvláštním střihem. Pokud by se rozhodla paní Žilková vypadat decentně a přiměřeně svému věku, doporučuji vyhýbat se Agátinu šatníku jako čert kříži.

Proboha, kdy už to skončí?

Herečka něžného vzhledu a sexy křivek s módou bojuje stejně neúspěšně jako rodina Štikových s obezitou. Tento outfit je opravdu hrozný. Průměrně vypadající šaty zabila drobná blondýnka nesmyslnými doplňky. Obuv absolutně nekoresponduje se zbytkem modelu. Čepec fedora vypadá komicky. Miluši Bittnerové se povedlo to, co zvládne jen málokdo. Její oděvy dokážou v lidech vyvolat stejně pozitivní emoce jako ruská intervence na Krymu. Při pohledu na hereččinu garderobu také lidé propadají panice i zoufalství a s hrůzou v očích se ptají: „Kdy to už skončí?“

Sdílejte článek

Přečtěte si také