Styl

5. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Dáma Gábina je jen mírně out!

MÓDNÍ POLICIE: Dáma Gábina je jen mírně out!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Dáma Gábina je jen mírně out!

Partyšová byla za dámu. Moderátorka tentokrát výjimečně zvolila ženskou módu před sportovně laděnými outfity. Transparentní top je zajímavý. Je zcela určitě sexy, ale už se mírně pohybuje na hraně vulgarity. Průsvitné svršky s kapkou na dekoltu jsou už mírně out. U této moderátorky ale přivřeme oči. Vzala si totiž na sebe po skutečně dlouhé době konečně ryze ženský model. Lodičky jsou decentní, dodaly outfitu dávku elegance. Gábina Partyšová je zkrátka na dobré cestě. Snad z ní nesejde…

Model na jedničku!

Přestože moderátorka Iva Pazderková s módou většinou bojuje stejně neúspěšně jako rodina Štikových s obezitou, tentokrát se jí model povedl na jedničku. Legíny dokonale padnou, podtrhnou moderátorčinu skvělou postavu. Lodičky dodaly outfitu elegantní nádech, bundička zase dávku decentní originality. Bravo!

Co to je za mutaci?

Zde ani nevím, co napsat. Došla mi slova. Snažím se nalézt alespoň jeden prvek outfitu Kateřiny Kristelové, který není úplně tragický. Marně. Lesklé legíny se už několik sezon nenosí. Kombinace s elegantním, avšak zoufale nudným sakem a červenou halenkou je naprosto nepochopitelná. Outfit mi prostě připomíná křížence kancelářské krysy a zaměstnankyně vykřičeného domu. Tohle je opravdu obdivuhodná mutace.

Sdílejte článek
Štítky móda Iva Pazderková Kateřina Kristelová oděv Gabriela Partyšová

Přečtěte si také