Styl

4. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Dano, jako důchodkyně!

MÓDNÍ POLICIE: Dano, jako důchodkyně!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Dano, jako důchodkyně!

Letní klasice v podobě bílých džínů nemůžu nic vytknout. Sandály na platformě v tělové barvě jsou skvělé a prodlužují nohy. Top by ale měla herečka Dana Morávková zvolit nápaditější a vůči postavě lichotivější. „Zázrak,“ který si vzala na sebe, jí přidal tolik let, že by skoro mohla jezdit zdarma pražskou MHD.

Lucie, zachránil tě úsměv!

Šatičky s mírně sníženým pasem a odkrytými rameny jsou zajímavým kouskem, opticky však přidaly moderátorce přes bříško pár centimetrů navíc. To je škoda. Zajímavé platformy jsou skvělé, dodávají šatům elegantní nádech. Jsou skvěle multifunkční, vypadaly by dobře i k džínům. Nejkrásnějším doplňkem Lucie Borhyová je ale stejně její úsměv.

Velké modré fiasko!

Modrá je dobrá, ale ne pokaždé a určitě ne v takovémhle provedení. Musím ocenit, že se zpěvák a skladatel nebojí experimentovat. Jeho dnešní barevná kreace se spíše podobá výprodeji z nálezů a ztrát. Samostatně sice nejde o tristní kousky, v této kombinaci je to blízko k velkému modrému fiasku. Hudba Michala Davida se prostě jednoznačně odráží i v jeho módním stylu – troška diska, špetka odvahy a šoumen je na světě.

Petro, prsa nahoru, šev pod ně!

Šaty jsou opravdu hezké, živůtek ale Petře Faltýnové nesedí na prsou. Asi by příště při oblékání potřebovala malý návod k použití. Šev má totiž být pod prsy, aby ňadrům mírně pomohl v boji s gravitací (netvrdím, že by podobnou podporu modelka potřebovala). V půlce bradavek opravdu nemá co dělat. Paruka působí na modelce nepřirozeně. Tenhle prazvláštní Petřin pokus o inovaci ocenit opravdu nedokážu. Náramky hrající barvami duhy zase vypadají infantilně a nekorespondují s talismanem visícím na krku.

Co ty boty, Danielo?

Černá je zajímavá, kalhoty mi nevadí, top je nudně nevýrazný. Herečka Daniela Šinkorová sáhla po náušnicích s peříčky, které dodaly modelu svěží kontrast a odpoutaly pozornost od monotónní černé. Ve chvíli, kdy se podíváte na obuv, je konec! Černé tenisky jakýkoli pokus o zajímavý outfit chladnokrevně a bez milosti zavraždily.

Sdílejte článek
Štítky prsa styl Michal David herec Daniela Šinkorová Dana Morávková Lucie Borhyová Petra Faltýnová

Přečtěte si také