Styl

27. září 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Dar, jak skoro všechno zkazit

MÓDNÍ POLICIE: Dar, jak skoro všechno zkazit

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Dar, jak skoro všechno zkazit

Herečka má dar od boha a pořádnou dávku charismatu. Jednoduchý top je moderní, elegantní a svěží. Sukně mi nevadí. Co ale tento outfit zradilo na celé čáře, jsou doplňky. Lodičkám bych mohla vykat. Působí staromódně. Ani brašna přes rameno není šťastnou volbou. Příště by měla Jana Janěková sáhnout raději po decentních střevíčcích a psaníčku do ruky. Pak bude její outfit opravdu na jedničku.

Nemůžeš se podívat ani sama na sebe?

Herečka Pazderková je výborná. Její výstupy v show Na stojáka a Pekelná výzva jsou jedinečné a stejně jako její garderoba i velice komické. Iva sice chce vypadat velice stylově, nicméně její outfity působí neskutečně chaoticky. Hereččiny modely postrádají lehkost, šmrnc a jakýkoli náznak decentnosti. Tento outfit by mi ani tolik nevadil. Co se týká oblečení, které jsme za poslední dobu na moderátorce mohli vidět, je totiž toto takový jednooký král mezi slepými. Šaty s etno vzorem jsou sice in, ale příliš krátké. Obuv působí k šatům velice agresivně. Je až moc výrazná. Díky brýlím na očích chce zřejmě Iva Pazderková působit nedostupně. Mně to připadá, že ani ona sama se už nemohla dívat sama na sebe a tuto směs á la „co dům dal“.

Vypadáš jako cukrová vata!

Naše nejslavnější cukrářka se oblékla po vzoru svého řemesla. Markéta vypadá jako velká cukrová vata. Fialové psaníčko je hrozné. Barvou, detailem ve tvaru mašle, tvarem... prostě vším. Pouzdrové šaty by vypadaly lépe v kombinaci s obuví, která je odlehčí. Tělové a především uzavřené lodičky sepsaly tomuto modelu jasný nemilosrdný ortel. Je to škoda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také