Styl

9. ledna 2015 23:44

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Děs a běs

MÓDNÍ POLICIE: Děs a běs

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Děs a běs

Tak tento model je opravdu děsivý. Taková pěkná herečka – a tak šílený model jsem už dlouho neviděla. Fialové šaty staromódního střihu jsou zcela tristní. Korále hladící pánevní kosti jsou také out. Kabelka velikosti pouzdra na tramvajenku je naštěstí tam malá, že ji skoro nevidím. Hodinky děsivé. Škoda!

Hvězdičky a proužky sluší jen americké vlajce

Marika Procházková je krásná žena, o tom není pochyb. Sympatická herečka sáhla po šále v pudrovém odstínu a byla to skvělá volba. Bohužel boty, punčochy a pásek s kamínky mi nahánějí hrůzu a zřejmě mi způsobí i zánět spojivek.

Jednoduchý a nenucený model zabodoval!

Jednoduchý a sympatický model zvolila jedna z hlavních představitelek snímku Fotograf. Z modelu si na zadek nesedneme, ale oceňuji fakt, že se mladá herečka na premiéru připravovala víc než na nákup ranních rohlíků. Právě tak totiž působily její kolegyně.

Sdílejte článek
Štítky herec Marika Procházková

Přečtěte si také