Styl

31. ledna 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Díky punčochám máš nohy jako protézy

MÓDNÍ POLICIE: Díky punčochám máš nohy jako protézy

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Díky punčochám máš nohy jako protézy

Transparentní šaty odkrývající pohled na bradavky této krásky mi nevadí. Prsa má Olga Menzelová pěkná. Je to stále elegantnější způsob, jak je ukázat, než přelité dekolty Agáty Prachařové nebo Ornelly Štikové. Co mi na modelu vadí, je přítomnost lesklých punčoch, díky kterým vypadají končetiny sličné blondýny jako dvě protézy. Lodičky v tělové barvě jsou však hezké.

Chyťte ho a nepusťte!

Chyťte ho a nepouštějte! Jedná se totiž o velice ohrožený druh. Dobře oblečených umělců je u nás zatraceně málo a jsem ráda, že pan Hrušínský mezi ně patří. Janův outfit je elegantní, vkusný a jednoduchý. Vše spolu ladí, vše mu padne tak, jak má. Zde nemohu nic vytknout.

Míšo, pryč s tím!

Pryč s Margaret Thatcherovou, stranou ustup Petro Kvitová! Největší bojovnicí se totiž teď stává Michaela Dolinová. A proč? Protože obléknout si černobílé minišaty se zvonovými rukávy poseté kvítím a vyrazit mezi lidi může jen opravdová hrdinka... Já nevím, co k tomuto modelu ještě dodat. Moderátorka nás už překvapila spoustou nehezkých modelů, ale stále jsem v hloubi duše doufala, že na poli módy přece jen zaboduje. Bohužel to byly dosud jen plané naděje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také