Styl

17. srpna 2015 12:11

Lenka Zajícová

Módní policie: Díky Sámerovi se právě propadlo módní dno

Módní policie: Díky Sámerovi se právě propadlo módní dno

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Sámer je komik

Zde nevím, co je horší. Jestli je to outfit Sámera Issy, anebo bílá liána, která vypadá, jako by ji s sebou Sámer právě přismýkal z Perlovky. Modré sako zpěvákovi evidentně nesedí. Je o tři čísla větší. Věřím, že Sámer při výběru tohoto ošacení tuto chybu s velikostí udělal záměrně, protože pevně doufá, že do saka ještě doroste. No, budu mu držet palce. Žluté tenisky jsou jako pěst na oko, k modelu se absolutně nehodí. Šátek na krku zase evokuje banditu. Kožená rukavice? Komické a naprosto zženštilé. Ale ne až tak zženštilé, jako make-up a linky na očích, které Sámer tak rád nosí. Rada do budoucna je tedy snadná: Sámere, vyndej si tampon a příště se oblékni jako chlap.

Dasho, to nemůžeš myslet vážně. Nebo...?

Dagmar Sobková, která vystupuje pod uměleckým jménem Dasha se stylizuje dosti nešťastně. Tento model vypadá jako kostým zlé čarodějky. Vztyčený volán lemující krk talentované zpěvačky vypadá hodně staromódně. Třásně na rukávech zase připomínají indiánskou babičku nebo umělecký gobelín. Zde není co dodat. Přestože Dasha je krásná žena, v tomto outfitu bychom jí doporučovali držet se nějakého temného koutu. Jedině tma tomuto modelu sluší.

Daniela všem vytřela zrak

Daniela Peštová je jako vždy dokonalá. Slovenská topmodelka vypadá naprosto skvostně. Nemyslím si, že bych tuto ledovou královnu viděla někdy v něčem, co by nebylo na jedničku. Spoléhá na kvalitní materiály a jednoduché střihy, které podtrhnou její krásnou postavu. Dnes má Daniela opět plný počet. V této módní paralympiádě, co dnes vidíme, by vyhrála snad i Lenka Kořínková. Peštová však patří mezi nejlépe oblékané ženy u nás. Ostatní by si z ní měli brát příklad.

Sdílejte článek
Štítky Daniela Peštová sako Lenka Kořínková Dagmar Sobková Paralympijské hry Sámer Issa

Přečtěte si také