Styl

22. prosince 2014 13:41

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Divný autistický model neuchvátil

MÓDNÍ POLICIE: Divný autistický model neuchvátil

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Míšo, co to je za autistický model?

Míša Doubravová je jako chodící reklama na chaos. Její modely absolutně postrádají smysl. Herečka vypadá, jakoby se oblékala v nějakém halucinačním transu. Její autistické outfity jsou zvláštní. Myslím, že se nám z Doubravové klube novodobá pseudoikona jako kdysi byla Kořínková.

Lejla byla za dámu a vypadala skvěle!

Lejla Abbasová zvolila krásnou róbu, který působila decentně a naprosto luxusně. Jednoduchý střih něžně kopíroval její skvělou siluetu a černá barva dodala řádnou dávku luxusu. Transparentní model je velice vkusný a sexy zároveň. Díky rafinovaným detailům nepůsobí vulgárně a je stále sexy. Co dodat. Abbasová se oblékat prostě umí.

Osobo, co jste udělala s Drew Barrymore?

Kde je ta slavná hollywoodská hvězda? Vypadá to, že tato paní ji zřejmě snědla. Drew Barrymore vypadá jako životem strhaná žena, která opomíná základní hygienická pravidla. Například její hříva by potřebovala alespoň minimální kontakt s hřebenem, nemluvě o topu, který by se klidně mohl setkat s žehličkou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také