Styl

30. ledna 2015 22:34

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Dobře, hůř a děsivě

MÓDNÍ POLICIE: Dobře, hůř a děsivě

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Hanko, tomuto stylu zůstaň věrná

Modelka Hana Věrná sáhla po nenuceném stylu, ve kterém se odrážejí aktuální trendy. Tento styl je hezký. Sympatické blondýnce sluší. Nebojí se barev, ale zároveň není vzhled přeplácaný. Zde nemohu nic vytknout. Hanko, jen tak dál.

Péťo, vrať to boa babičce!

Miss ČR 1996 Petra Minářová oblečená do bílých šatů bez ramínek působí rozpačitě jako šestnáctiletá dívka, která jde poprvé na ples. Svědčí o tom šperky, které vypadají luxusně a honosně, ale minimálně ze vzdálenosti 10 metrů. Pokud půjdete blíž, prozradí pouťový původ.

Gábina se do toho obula neotřele a stylově!

Nevíte, co na sebe? Určitě nehledejte inspiraci u Gábiny Partyšové. Moderátorka tentokrát vyrazila na akci zahalená do tapety. Ani lodičky nebyly k vylepšení outfitu tím správným krokem. Zlaté střevíčky jsou nevýrazné. Gábina měla zvolit černou variantu. Příště doporučuji hledat módní inspiraci v módním butiku a nikoli v Baumaxu.

Sdílejte článek
Štítky styl Česko trend vzhled Gabriela Partyšová BauMax Petra Minářová Hana Věrná

Přečtěte si také