Styl

5. prosince 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Dobře prodaný outfit Ivany Jirešové

MÓDNÍ POLICIE: Dobře prodaný outfit Ivany Jirešové

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Dobře prodaný outfit

Přestože monotónní modely v černé barvě většinou odsuzuji, tento nevadí. Křehká herečka v černočerném outfitu vytváří zajímavý kontrast. Ivana Jirešová vypadá elegantně a zároveň sexy. Oděv herečka oživila černobílým šálem a díky krátké sukni zase ukázala krásné nohy. Tento jednoduchý outfit by nedokázala prodat každá žena. Ivaně se to ale povedlo.

Investuj do jiné kabelky

Symaptická moderátorka sáhla po ležérní eleganci a udělala dobře. Sako je skvělé. Díky výraznému žlutému topu nepůsobí model nudně a stroze. Jediné, co musím vytknout, jsou doplňky. Černá obuv se k outfitu nehodí. Kabelka je sice hezká, barevně ladí, ale do maxi psaníček už by Monika Leová investovat neměla. Jsou totiž na ústupu.

Stará mladá Gábina

Moderátorka po dlouhé době zvolila elegantní šaty místo sportovně laděné garderoby. Šeříkový model působí velice rozpačitě. Střih je vkusný, ale volány Gábinu Partyšovou celou pohltily. Navíc absolutně nekopírují její skvělou postavu. A to je přece škoda. Tyto šaty se jednoduše hodí pro starší ročníky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také