Styl

8. dubna 2013 15:44

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Domčo, v těch válenkách se válej jenom doma!

MÓDNÍ POLICIE: Domčo, v těch válenkách se válej jenom doma!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Domčo, v těch válenkách se válej jenom doma!

Bohužel u této modelky je evidentní, že má módu opravdu ráda a opravdu jí nerozumí. Válenky jsou ok, jsou pohodlné a my jsme si na jejich neforemný tvar za těch posledních pár let tak nějak zvykli, ale hodí se pouze na skotačení po městě, nikdy ne do společnosti! Jednoduché tílko Dominice pochválíme jen proto, že je to asi největší kus oblečení, který vlastní. Kabelka ze známého módního domu je důkazem toho, že Dominika neumí drahé kousky prodat, vždy budou mít punc kýče, který si Dominika tak skvěle osvojila. Nemluvě o výrazném širokém prstýnku.

Královna, ne carevna!

Helena Vondráčková je zde opravdu nepřehlédnutelná. Vypadá totiž jako velký urostlý medvěd. Jen s tím rozdílem, že medvědovi (a komukoliv jinému) sluší kožich víc. Tento model se dá nazvat navrch fuj, vespod fuj. Ani sukně, která je mini, totiž Heleně nesluší. Nepsaným pravidlem je totiž to, že ženy nad padesát by neměly nosit sukně nad kolena. Fialový top s potiskem je skvělý, pokud žijete v 90. letech. Helena je krásná žena, ale inspiraci by měla hledat u žen jejího věku, ne u dívek, které by ji mohly oslovovat babi. Elegantní móda přece nemusí být nudná.

Jirko, ty máš pod čepicí!

A cenu za nejhorší pánský oděv dostává Jiří Zonyga! Sympatický zpěvák se rozhodl, že když se o něm nepíše v souvislosti s jeho talentem, bude se o něm psát kvůli jeho šílenému módnímu stylu. Střih kalhot je nemoderní stejně jako barva. Tričko je příliš ležérní – a ty boty? Za nošení obuvi určené do hor v ulicích města by měl být žalář. Šátek je však povedený, tedy v případě, že jste Karate Kid. A to se obávám, že Jirka není.

Katko, ty tu prodáváš?

Kateřina Neumannová je v knihkupectví skvělá, podle nás aspiruje na nejlépe oblečenou prodavačku Václavského náměstí. Oceňujeme, že se oblékla podle knižního trháku Padesát odstínů šedi. Také fandíme bílým švům. Pokud jste tuto "vychytávku" nepochopili, je na džínách umístěna proto, aby odvedla pozornost od špatně padnoucího saka.

Péťo, ty pohádky už nečti!

Petra Černocká je stále charismatická žena. Škoda jen, že inspiraci hledá ve světě kinematografie. Uniforma a výrazné brýle a la Harry Potter jsou roztomilé, ale šaty, které připomínají vestu z Krkonošských pohádek, a chlebník, který by jí záviděl i sám Rumburak, jsou prostě katastrofální. Nemluvě o botách, které najdete ve slovníku u definice Nevkusu. Doporučujeme více barev, lodičky na podpatku a spálit černé punčocháče.


Přečtěte si také