Styl

22. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE - Donutilovi jsou: hezcí a decentní

MÓDNÍ POLICIE - Donutilovi jsou: hezcí a decentní

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Donutilovi jsou hezcí a decentní

Herec Miroslav Donutil příjemně překvapil svým estetickým cítěním. Jeho outfit je sladěný na jedničku. Tedy až na džíny. Ty měly být jednobarevné. „Vyšisovaný“ styl je už pasé. Paní Donutilová zase vsadila na elegantní barvu slonoviny. Sladila do ní všechny doplňky a tím umírnila poněkud náročný dezén na šatech. Výsledek? Hezký a decentní model.

Klára neprodá ani tkaničky od bot

Už vím, proč se tato moderátorka vůbec nevyskytuje na přehlídkových molech a není tváří žádné módní značky. Co se týče módy, Klára Doležalová není schopna prodat ani tkaničky od bot. Její vkus je na pováženou. Z šatů se zvířecím vzorem a s koženkovým detailem na rukávech mi jde mráz po zádech. Boty jsou nudné, staromódní a k šatům se nehodí. Ano, náramek na ruce sice odpovídá vysokou cenou jednomu průměrnému platu v Čechách. Je to ale jen důkaz, že za peníze styl opravdu nekoupíte.

Tohle prostě nejde zachránit!

Už jsem toho v módní policii viděla hodně, a přesto mi teď došla slova. Pokud si už koupíte upnuté kalhoty, dávejte si velký pozor, aby vám nebylo vidět až do dělohy. Takový pohled si nikdo nezaslouží. Tento model zpěvačky Marcely Březinové už prostě nejde zachránit. Dokonce ani ne s řetízkovým páskem a kozačkami, které byly in, díky bohu, naposledy před patnácti lety.

Petro, ujde to!

Zpěvačka Petra Černocká má skvělou postavu a charisma na rozdávání. Šaty poseté kvítím jsou zajímavé, uberou zpěvačce pár let. Vtipný prvek v podobě kapsy je vskutku originální. Krátkým černým cardiganem také nic nezkazíte. V tomto případě jde o doplněk, který zbytek modelu skvěle sjednotí.


Přečtěte si také