Styl

5. března 2015 11:40

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Eliška sáhla po klasice a udělala dobře

MÓDNÍ POLICIE: Eliška sáhla po klasice a udělala dobře

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Eliška sáhla po klasice a udělala dobře

Modelka poslední dobou sází na jednoduché modely, které jsou nenuceným důkazem toho, že díky klasickým kouskům nešlápnete vedle. Kombinace černé a bílé je mírně prvoplánová, ale oceňuji, že jako jedna z mála zúčastněných neukazuje Eliška silikonem nafouknuté poprsí nebo celulitidou posetá stehna.

Táňa "Nemakačenko" ukázala víc, než bychom chtěli vidět

Táňa Makarenko se snaží být za dámu, ale co si budeme povídat... Z krávy antilopu neuděláš, ani když ji do ruky Diorku dáš. Její model by byl prima, upřímně bych nevytkla nic, ale protože Táňa tak lacině odhaluje a ukazuje poprsí, které nikoho nezajímá (protože ho už všichni viděli), musím jí dát palec dolů. Rada pro příště tedy zní jasně: Prsa si nech pro Zdeňka nebo pro mamograf.

Kačko, nepoužívej žehličku jen na vlasy

Kateřina Kristelová se objevila v modelu, který byl průměrně atraktivní, ale díky tomu, že Kateřina se díky svému nevšednímu vkusu pohybuje někde mezi módním peklem a módním dnem, je tento outfit nevšedně úspěšný. Co zde dodat, "košilošaty" by byly lepší, kdyby se občas setkaly s žehličkou. Umělé vlasy jsou příliš dlouhé, příliš blond a příliš lacině vyhlížející.

Sdílejte článek
Štítky ňadra Kateřina Kristelová žehlička

Přečtěte si také