Styl

22. dubna 2013 22:00

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Emmo, za tohle smetanu neslízneš!

MÓDNÍ POLICIE: Emmo, za tohle smetanu neslízneš!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Emmo, za tohle smetanu neslízneš!

Ha! Konečně jsme přišli na jednu věc, ve které není mladičká Emma Smetana dokonalá. Jedna z nejvýraznějších tváří Novy tentokrát zklamala. Kam se poděl její francouzský šarm, díky kterému většinou tak září? Tílko je jednoduché, neurazí ani nenadchne. Holínky jsou sice praktické, ale nevhodné. Nad modelem šortkosukně se vznáší jeden velký otazník. Takové oblečení člověka jenom irituje, je tu buď a nebo. Make-up je ale dokonalý.

Holky, prohoďte si to!

Sympatická herečka a zpěvačka Bára Poláková udělala výrazně méně chyb než Emma. Bára evidentně preferuje minimalistický styl. Proč ne? Bohužel kalhoty a la umělá kůže jsou out. Černé kozačky jsou hezké, mají zajímavé detaily, bohužel černá na černou není dobrá kombinace. Tílko má staromódní střih. Top Emmy by v tomto případě seděl víc.

Příště koukni do zrcadla!

Outfit Radky Fišarové, která je vynikající interpretkou hitů Edith Piaf, je tak trochu uměleckým dílem. Odráží totiž všechna roční období. U vesty z pleteniny není poznat, zda ji zdobí pravé kousky kožešiny nebo ne. Jsou to totiž jenom trsy chlupů na prazvláštních místech. Jisté ale je, že je dílem nějakého vtipálka. Třásně sice opticky prodlužují neforemný tvar, ale celkově tento kousek majitelce nelichotí. Letní šaty chválíme, sice se nehodí do aktuálního počasí, ale květinové potisky jsou opět in. I džínová bundička jde k šatům, bohužel dojem kazí již zmiňovaná pletenina. Boty jsou jistě teplé, to je ale zřejmě jediná kladná vlastnost, kterou mají. Škoda, že čerstvá maminka, která vypadá opět skvěle, se nestihla podívat do zrcadla, než vyšla z domu.

Pruhy ano, ale ne takhle!

Krásná slečna v nesnázích. Přesně tak by se dal popsat model pohlcující tuto sličnou slečnu. Boty a la kocour v botách jsou out. Nízké kozačky ano, ale spíše jezdeckého tvaru (tzv. riding boots). Ty mají úzký tvar a nohy opticky zužují. Pruhy jsou in! Ale proč si zpěvačka Markéta Procházková pod šaty oblékla top s dlouhým rukávem a na ně neforemnou pleteninu, je záhadou. Vypadaly by lépe samostatně. Stejně jako Radka Fišarová, i tato zpěvačka neumí vrstvit oblečení. Pamatujte si, že krása je v jednoduchosti!


Přečtěte si také