Styl

11. května 2015 18:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Eva je tentokrát jednooký král mezi slepými

MÓDNÍ POLICIE: Eva je tentokrát jednooký král mezi slepými

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Evo, tohle je zajímavá kombinace elegantního a sportovního stylu

Eva Decastelo vypadá tentokrát skvěle. Až na dvě drobné chybičky jí nemohu nic vytknout. K volným kalhotám by se hodil upnutější top, aby se alespoň jemně zdůraznila silueta moderátorčiny postavy. Volné duo v podobě kalhot a topu přidává drobné Evě extra kila. Další věc, kterou bych nechala doma, jsou ty dvě cingrlátka, která Eva zřejmě ukradla při odchodu z domova z lustru.

Tohle je zoufalé a nudné. Miluše model zcela zabila!

Miluše Bittnerová žádný módní lumen není. Její vkus je děsivým módním paskvilem postrádajícím jakýkoliv náznak vkusu. Naprosto děsivý je žlutý talisman hladící hereččin pupek. Takový kámen se hodí na zahradní skalku a zcela určitě ne jako zkrášlovací prvek garderoby. Zbytek modelu je nudný a bez nápadu. Lavina černé působí fádně a vesnicky bez špetky originality a kreativity. Bittnerová tento model zabila.

Agáto, máš na víc!

Agáta se nám teda vybarvila! Tento model s 3D květinami připomíná šaty spíchnuté snaživou matkou, která posílá svou dceru do tanečních. Tento střih Agátě v žádném případě nelichotí. Model je zvláštní kombinací indiánského šarmu a kolotočářského půvabu. Nemluvě o make-upu, který dělá z Agáty ztrhanou čtyřicátnici. Aguš, máš na víc. Zkus vkusnější a jednodušší kousky.

Sdílejte článek
Štítky styl Eva Decastelo Miluše Bittnerová

Přečtěte si také