Styl

7. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Evo, co to máš na sobě za pytel?

MÓDNÍ POLICIE: Evo, co to máš na sobě za pytel?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Evo, co to máš na sobě za pytel?

Sháníte luxusní pytel bez tvaru a nápadu, který vaši postavu zdeformuje do nadpřirozených rozměrů? Koupíte ho v prodejnách Zara. Tomuto hábitu z oblíbeného módního řetězce nic nepomůže, ani luxusní kabelka Kelly z francouzského domu Hermés, která stojí stejně jako nové auto. Šaty vypadají jako saténový povlak na peřinu nebo v lepším případě andělíček, do kterého oblékají pacienty v nemocnici. I když je tento model určitě nákladný, bývalá modelka Eva Jasanovská v něm vypadá jako narkotiky omámený hipík.

Michaelo, sundej ten náhrdelník!

Tenhle model vůbec není špatný. Šaty jsou skvělou volbou, Češky by je měly nosit častěji. Krátký elegantní svetřík je ideální pro chladné večery. Ocení ho také ženy, které nerady odhalují ramena. I lodičky zvolila Michaela Dolinová vkusné. Herečka už si ale k outfitu nemusela brát dlouhý náhrdelník. K výstřihu do „V“ se nehodí, na Michaele působí mírně pouťovým dojmem.

Míchanice desetiletí!

Zde se jedná opravdu o „umělecký kousek“. Josefíně Nesvadbové se povedlo sloučit neslučitelné, dala dohromady outfit mnoha stylů i desetiletí. Šaty jsou šílené – vzor i střih. Dokonale ilustrují naši českou inklinaci k hippie prvkům. Sandály jsou moderní, ale k šatům se ani trochu nehodí. Svetr je skvělým společníkem do kanceláře. Bude se za vás potýkat s klimatizací. Není ale ani vkusný ani elegantní. Legíny jsou příšerné, stejně jako rozcuchané vlasy. Josefínu omlouvá snad jedině mládí.

Punčochová hrůza

Já osobně bych sáhla po modelu s delšími rukávy. Herečka Světlana Nálepková se ale evidentně stále cítí na šaty s ramínky. Průstřihy na modelu jsou sexy, ale málokdo si jich všimne. Oči kolemjdoucích zaznamenají spíš stroze působící lodičky a nehezké černé punčochy.

Dorota umí!

Dobře padnoucí široké džíny vypadají na Dorotě Nvotové dokonale. Spolu s topem jsou ideálním outfitem pro letní dny a skvěle vystihují nesmrtelný námořnický styl. Herečka v něm působí přirozeně, nenuceně a stylově. Její outfit je skvělým důkazem, že nepotřebujete utratit desetitisíce, abyste vypadali dobře. Jediné, co Dorotě Nvotové musím vytknout, jsou tenisky. S modelem totiž barevně neladí. Příště by měla herečka sáhnout po střízlivějším odstínu, který se bude lépe hodit k marina trendu.

Sdílejte článek
Štítky styl herec trend Dorota Nvotová oděv Zara Hermés Michaela Dolinová Eva Jasanovská Josefína Nesvadbová

Přečtěte si také