Styl

17. ledna 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Evo, nezvládáš základní pravidla v oblékání

MÓDNÍ POLICIE: Evo, nezvládáš základní pravidla v oblékání

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Evo, nezvládáš základní pravidla v oblékání

Eva Decastelo je milá osoba. Snažila jsem se tedy pochopitelně najít na snímku jednu věc, o které bych mohla napsat cokoliv kladného. Marně. Decastelo totiž nezvládá základní pravidla odívání. Kombinuje totiž nekombinovatelné. Její koženkové kalhoty mají působit zcela jistě sexy, ale krajkou nastavený pas vypadá, jako kdyby krejčímu došla látka. Výsledek? Vulgární. Ke kalhotám se vůbec nehodí sportovně laděný top, který neodpovídá ani barvou ani materiálem. Kožené kozačky jsou hezké, ale přes koženkové kalhoty šílené. Výrazné náušnice ve výrazných uších moderátorky také nejsou příliš šťastnou volbou.

Sním, či bdím? Tohle se Ochotské konečně povedlo!

Sním, či bdím, co tu nevidím?! Je to neskutečné, ale Míša Ochotská odchází z dnešní módní policie jako vítěz. Přestože většinou tápe v módě jako divoké prase v kukuřici, tento model se Míše povedl. Kozačky jsou dokonalé a já jí je upřímně závidím. Kožešinové vesty jsou in, ať už jsou pravé, nebo z umělé kožešiny, neuděláte s nimi chybu. Lesklé legíny jsou již mírně pasé, ale tento malý prohřešek moderátorce tentokrát odpustím. I tak je ale tento outfit povedený.

Petra vypadá famózně

Na svůj věk vypadá tato zpěvačka opravdu famózně. Péřovým kabátkem černé barvy se skoro nic zkazit nedá. Kožešinový doplněk je také zajímavý. I kozačky v tomto provedení jsou nesmrtelnou klasikou a dodávají modelu se sportovním nádechem nutnou dávku elegance. Musím však zkritizovat džíny s kamínky. Podle nich a podle přelivu na vlasech hádám, že se zpěvačka nebojí experimentovat. Někdy však trocha strachu není uplně od věci. Takové modely se už několik let nenosí. Příště by měla Petra Janů raději zvolit džíny v šedé nebo tmavě modré. Na vlasy pak doporučuji barvu, která působí přirozeněji a nevídáme ji jen na nebi v podobě duhy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také