Styl

9. srpna 2013 13:30

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Evo, používej žehličku a hlavu!

MÓDNÍ POLICIE – Evo, používej žehličku a hlavu!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Evo, používej žehličku a hlavu!

O velké zklamání se mi svým outfitem při otevírání pražského klubu Crystal postarala modelka Eva Jasanovská. Růžový top totiž obohatila šedou mini, která se s žehličkou setkává asi tak často, jako já s výskytem kentaurů. Zlaté sandály jsou ale povedené. Škoda, že krásná PR manažerka nevěnovala oblékání víc času. Takhle vypadá, jako by si jen odskočila o obědové přestávce na poštu.

Aneto, na co jsi myslela při líčení?

Skvělá mini modelky Anety Vignerové nemá chybu. Sukně odhaluje dokonalé končetiny této překrásné missky. Lodičky působí elegantně. Mají otevřenou špičku, takže nejsou příliš robusní. Halenka zase na Anetě působí svěžím dívčím dojmem, a ten zase skvěle koresponduje s make-upem. Aneta jen měla ubrat na tvářence. Ta se jemně aplikuje štětcem a nenatírá se zmateně do všech světových stran, jako se to povedlo této modelce.

Tohle je prostě strašák do zelí

V tomto šíleném kloboučku s pentlí, fialové mini a s růžovým tričkem s potiskem vypadá Michaela Dolinová jako strašák do zelí. K modelu se barvou nehodí ani nemoderní obuv na platformě. Nakonec je to ale v tomto případě jedině dobře. Kde jsou ty dny, kdy bývalá rosnička v sexy pózách zdobila časopis Playboy... Obávám se, že teď by ji s díky odmítl i týdeník Pošli recept.

Sdílejte článek
Štítky Playboy Aneta Vignerová žehlička Michaela Dolinová Crystal Eva Jasanovská

Přečtěte si také