Styl

31. října 2013 06:30

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Evo, proč chceš vypadat jako dítě?

MÓDNÍ POLICIE: Evo, proč chceš vypadat jako dítě?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Evo, proč chceš vypadat jako dítě?

Sympatická moderátorka Eva Aichmajerová zřejmě hledá inspiraci v šatníku své dcery. Její modely jsou sice roztomilé, ale na dospělé ženě, kterou Aichmajerová je, působí infantilně. Model se zelenými kalhotami je jistě pohodlný. Neohromí, neurazí, nešokuje. To se ale nedá říct o náušnicích, které zdůraznily moderátorčiny uši. Nevím, zda to bylo úplně šťastné gesto. Musím ale paní Evě opravdu pochválit obuv. Ta je stylová, moderní a zajímavá. Jiná otázka ovšem je, zda se tyto boty k outfitu hodí…

Tahle snaha vyšla naprázdno

Iva Kubelková tentokrát zvolila netradiční overal. Lavinu černé rozbila moderátorka modrými lodičkami. Sice chápu její záměr, nicméně výsledek tohoto snažení působí příliš strojeně a agresivně. Transparentní top má vypadat sexy, ale v tomto podání má spíš mírně vulgární nádech. Absence doplňků je jen důkazem faktu, že se sice Kubelková snaží se svými outfity něco udělat, ale moc to neumí.

Vágner se módy nebojí!

Petr Vágner zvolil velice povedený model. Je sympatické, že se moderátor evidentně nebojí módních trendů. Fialová je jako každý podzim jednou z nejžádanějších barev. Robustní obuv je skvělá a kalhoty jsou in. Petr by sice mohl zvolit kousek bez „vyšisovaného“ vzhledu, ale i tak tento model chválím.

Porušená tabu

Šaty, které zvolila Josephine Jobert, jsou opravdu krásné, o tom není pochyb. Na slavnostní galavečer by se ale hodila delší róba. Boty se k šatům nehodí. Střevíčky měly být nápaditější a elegantnější. Nejlépe by vynikly otevřené lodičky, které by korespondovaly s detaily na šatech. Make-up francouzské herečky mě děsí. Výrazné kouřové líčení připomíná emo styl a ten je pro akci takového formátu tabu.

Gravitace působí

Francouzská herečka Vahina Giocante se zahalila do modré róby Ellie Saab a udělala dobře. Šaty v královské modři z ní udělaly jednu z nejlépe oblečených žen. Skvěle s nimi sladila i účes, ležérní drdol dodal modelu na dramatičnosti. Transparentní pásy přes prsa působí velice sexy, i když jsou díky nim na ňadrech z určitých úhlů vidět následky gravitace.

Sdílejte článek
Štítky Saab styl Eva Decastelo Iva Kubelková Petr Vágner trend vzhled oděv Joséphine Jobert Vahina Giocante

Přečtěte si také