Styl

14. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Ewo, jednoho orla nech uletět!

MÓDNÍ POLICIE: Ewo, jednoho orla nech uletět!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ewo, jednoho orla nech uletět!

Kožené kalhoty s postranním pruhem zpěvačce opticky zkracují nohy. Stejný efekt udělá i dlouhé, rockem inspirované tričko. Pokud by Ewa Farna nesáhla po lodičkách se skrytou platformou, které naopak končetiny prodloužily, mohl by jí v délce nohou konkurovat snad jen jezevčík. Kožený křivák je ok, ale protože má zpěvačka na sobě ještě kalhoty a černé lodičky z téhož materiálu, kůže už je na jeden outfit opravdu moc. Já bych určitě sáhla po decentnějším tričku bez potisku. Také ze dvou orlů tady jeden přebývá. Tedy pokud zrovna nepatříte do klubu vášnivých ornitologů.

Martine, palmičku nech pro jorkšíry

Dalším obdivovatelem proužků je Martin Maxa. Zpěvák miluje nejen pruhy, ale také melír. Nechci tady komentovat jeho outfit, je totiž na jedničku. Mrzí mě ale, že se tak charizmatický a inteligentní muž inspiruje barvou u členů boybandových hudebních skupin a sestřihem u kdejakého jorkšíra. Tihle pejsci, stejně jako Martin Maxa, taky chodí po světě s roztomilou palmičku na hlavě.

Martino, kalhoty vrať manželovi

Moderátorka Martina Kociánová sladila barvy, ale už ne styl. Elegantní blůzka je skvělá, kabelka evokující exotickou kůži vypadá lacině. Kamenem úrazu jsou džíny. Nejdřív jsem si myslela, že jsou jen moc velké, mají děsivý střih, a fakt, že končí až někde u hrudního koše je jen nějaký omyl. Pak mi ale došlo, že džíny nejsou její! Takže doporučuji Martině, aby je vrátila manželovi do skříně. Možná je už hledá. Balerínky nejsou moc zajímavé. Účes se moderátorce také nepovedl, melír s tak širokými pruhy se nosil před patnácti lety. Dnes by slušel snad jen skunkovi.

Zmuchlaný moderátor

Mně osobně se outfit Libora Boučka líbí. Je příjemné vidět, jak někteří muži pochopili, že dobře padnoucí sako dělá s pánskou postavou divy. Ležérní model odpovídá formátu společenské akce. Pásek měl být decentnější. Modré tenisky sice neladí s černým oblekem, ale samy o sobě jsou pěkné. A kalhoty? Občas by mohly zavadit o žehličku, ale jelikož teď moderátorovi chybí doma ženská ruka, tento malý prohřešek mu odpouštím.

Miriam, chybí ti jen koště a kočka na rameni

Miriam Landa mě přesvědčila, že umí čarovat. Dokázala totiž sloučit neslučitelné. Zřejmě se inspirovala manželem, kouzelníkem Žitem. Režisérka sáhla po mikině s horizontálními proužky a kozačkách s motivy hadí kůže. Výrazné vzory, jako jsou proužky a zvířecí motivy, se nekombinují. Takovou extravaganci si může dovolit jen zebra. Paní Landa se ovšem u této kombinace nezastavila a šla dál. V mých očích je hrdinka. Třešničkou na dortu režisérčina outfitu je kožená IT taška na notebook. Miriam už chybí jen dvě věci: černá kočka na rameni a koště jako dopravní prostředek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také