Styl

5. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Extrémně nudný Petr Vágner

MÓDNÍ POLICIE: Extrémně nudný Petr Vágner

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Extrémně nudný Petr Vágner

Moderátor Petr Vágner zvolil velice zajímavý model s nádechem retra. Bohužel i tento outfit, který je jinak interesantní, má pár chybiček. Netradiční sako nekoresponduje s džínami. Ty by měly být klasičtějšího vzhledu. Ani jejich vyšisovaný styl se k tomuto svršku nehodí. Co se týče doplňků, obuv Petr zvolil sice klasickou, ale zároveň extrémně nudnou. Šedé sako si zaslouží zajímavější obutí.

Tvoje konkurence? Vinohradský hřbitov

Slečna Válková působí v tomto modelu zoufale strojeně a teatrálně. Punkový outfit připomínající nevydařený kostým slečně Jitce na kráse rozhodně nepřidá. Množství cvočků je zbytečné. Co se týče počtu křížků, může s modelkou konkurovat snad jen vinohradský hřbitov. Přestože tento outfit stál Jitku Válkovou několik hodit života před zrcadlem, výsledek je silně podprůměrný.

Terezo, jdeš ke dnu

Herečka Tereza Pokorná se oblékla do šatů hrajícími všemi barvami mořské hladiny, aniž by si uvědomila, že ji tento módní kousek stáhne na dno. Není žádnou novinkou, že horizontální pruhy vám přidají navíc kila. Kozačky jsou hezké, ale kabelka visí zatraceně nízko. Pokud vám psaníčko hladí kolenní klouby, něco je špatně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také