Styl

26. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Farna je jako truchlící Socha svobody

MÓDNÍ POLICIE: Farna je jako truchlící Socha svobody

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Truchlící Socha svobody

Líbí se mi, že mladá zpěvačka ráda šokuje. Přece jenom je to poslední dobou na hudební scéně, zejména té zahraniční, velice populární jev. Skvělá černá róba měla být osvěžená vtipným psaníčkem a ne čelenkou připomínající truchlící Sochu svobody. Výrazný make-up v gotickém stylu je příliš výrazný a na krásné zpěvačce působí zbytečně agresivně. Outfit je nepochopitelným pokusem šokovat a zviditelnit se. A zrovna tohle přece nemá Ewa Farna zapotřebí.

Vypadáš skvěle!

Monika Absolonová vypadá prostě skvěle. Jako jedna z mála zvolila zpěvačka model odpovídající společenské akci a nepodcenila přípravy. Kobaltově modrá róba je honosná, decentní a zároveň nepůsobí upjatě. Kožešiny jsou in. Černobílý kožich dodává róbě moderní nádech, stejně jako dobře zvolené psaníčko a prsten. Monika poslední dobou vypadá skvěle. Jen tak dál.

Ikona mladých dívek

Tato róba se Tereze Kerndlové povedla. Díky subtilním detailům působí šaty velice luxusně. Nadčasový model nepotřebuje žádné zbytečné zpestření v podobě šperků. Zpěvačka se pomalu, ale jistě stává módní ikonou mladých dívek a tento titul si zaručeně zaslouží. K modelu by se sice hodily spíše vlasy sčesané do drdolu, který by dodal celkovému outfitu honosnější vzhled, ale to je jen detail. I tak je výsledek na jedničku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také