Styl

31. března 2015 21:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Finále České Miss

MÓDNÍ POLICIE: Finále České Miss

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Proč ten pytel na mrtvoly?

Lejla Abbasová se na Miss ukázala v celé své kráse. A panečku, kolik by té krásy ještě bylo, kdyby ji nezahalila do něčeho blízce se podobajícího pytli na mrtvoly. Úprava vlasů a make-up je však na jedničku. Takže příště jinak, Lejlo...

Takto má vypadat Česká Miss!

Renata Langmanová vypadala skvěle. Její model byl sexy a zajímavý. Nepůsobil vulgárně. Mně osobně se líbí, jak se Renata obléká, a ani tímto modelem nezklamala. Je vkusný, zajímavý a dokonce ustála i rudou červenou, která většině žen s blond vlasy nesluší, protože ji neumějí prodat. To však není případ Renaty.

Gábino, tohle je opět špatně.

Ještě donedávna úřadující Miss Gabriela Franková zvolila šaty, které na ní působily příliš agresivně. Její model připomíná spíš kostým z muzikálu Mamma Mia. V takovém modelu chcete pobavit, ne nadchnout. A právě to Franková udělala, vypadala v kostýmu komicky.

Sdílejte článek
Štítky krása finále Česká Miss Lejla Abbasová Mamma Mia Gabriela Franková

Přečtěte si také