Styl

6. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Fuj, kdes to vyhrabala?

MÓDNÍ POLICIE: Fuj, kdes to vyhrabala?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Fuj, kdes to vyhrabala?

Jejda! Tento model je synonymem malé katastrofy. Semišové sako s páskem je příšerné. Černý overal se širokými nohavicemi zcela jistě pamatuje lepší časy, třeba dobu ledovou. Jolana Voldánová opravdu sáhla vedle. Tento černý kousek je opravdu nemoderní a absolutně nelichotí moderátorčině postavě. Náušnice jsou hezké, pásek ve mě vyvolává sebevražedné sklony. Myslím, že samotná Helen Keller by měla při výběru outfitu šťastnější ruku.

Katka jde s módními trendy

Kateřina Kristelová tentokrát mile překvapila. Model je hezký, decentní a ladí s líčením, které je opravdu vkusné. Moderátorka má postavu jako víno, takže mini šaty skvěle lichotí její siluetě. Černé barvy s metalickými detaily jsou letos na předních příčkách módní hitparády. Jediné, co bych Kateřininu outfitu vytkla, jsou černé punčocháče, které jsou už pasé.

Šperky jsi vybrala na pouti?

Takže konečně! Michaela Ochotská pro jednou zvolila outfit složený z prvků, které vás nechtějí definitivně připravit o zrak. Ležérní kalhoty s bílým tričkem tvoří zajímavý kontrast se sakem. Jediným krokem vedle jsou šperky, které vypadají, jako by si je bývalá moderátorka vypůjčila ze Štěstíčka na pouti.

Sdílejte článek
Štítky pouť doba ledová Jolana Voldánová Kateřina Kristelová trend oděv Michaela Ochotská Helen Kellerová

Přečtěte si také