Styl

7. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Gábi, lepší než za Kokty!

MÓDNÍ POLICIE: Gábi, lepší než za Kokty!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Gábi, lepší než za Kokty!

Moderátorce TOP STAR Magazínu rozchod se záletným manželem evidentně prospěl. Vypadá šťastněji a jenom září. Kontrast kabelky nám nevadí, působí svěže. Ani top, ze kterého visí perlový náhrdelník, nijak neurazí, vypadá mladistvě. Co nechápu, jsou koňská kopýtka místo decentních kozaček. Na křehkou Gabrielu působí až příliš robustně.

Táňo, dobrý!

Chválíme odvážný model. Taťána Kuchařová si krátké tričko může s přehledem dovolit. Lodičky jsou dokonalé, sukně odhaluje správné množství pokožky. Kožená bunda tvoří skvělý kontrast díky struktuře materiálu i barvě.

Terezko, co máš s těma nohama?

Tereza Kerndlová vypadá jako cukrová panenka. Krajka se již několik sezon drží na výsluní. Střih je neotřelý, šaty působí svěže a letně, bohužel ne v kombinaci s černými silonkami, které kazí sympatický dojem. Vyvolávají totiž představu vážné choroby končetin. Že by omrzliny? Obuv se k šatům nehodí ani tvarem ani barvou ani ročním obdobím.

Jani, sundej náušnice a bude to OK

Jana Paulová má skvělou postavu. Halenka je dobrá, barva ladí s výraznými brýlemi, boty jsou zajímavé, nenudí. Problém nacházím až při pohledu na náušnice. Doufám, že se ji herečka nasadila jen z dobré vůle, protože jí je darovala a ručně vyrobila nějaká (nejspíš smyslů zbavená) kamarádka. Jinak Jana Paulová ví, jak by se měla oblékat žena jejího věku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také