Styl

17. března 2015 17:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Gábina to má dneska za jedna

MÓDNÍ POLICIE: Gábina to má dneska za jedna

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Gábina to má dneska za jedna

Gábina Kratochvílová se objevila v sympatickém jednouchém modelu, který podtrhl její půvab. Od dob, kdy byla Gábina korunována jako nejkrásnější Česká Miss, ušla tato brunetka pořádný kus cesty. Z mladé slečny se stala dáma a odpovídá tomu i tento model. Tak výrazná a půvabná žena jako ona nepotřebuje extravagantní modely a výrazné šperky. Takže zde dávám palec hore, je to super!

Jovanka postrádá vtipný prvek

Jovanka se neobléká špatně, ale její model působí na můj vkus příliš usedle a přidává Jovance zbytečně moc let. U ní bych doporučila nějaký výraznější prvek, který by rozbil záplavu moderní garderoby bez nápadu.

Monice asi onemocněl stylista

Monika Absolonová se svěřuje do rukou předního stylisty Vaňka. Ten však tentokrát zcela jistě onemocněl. Sympatická zpěvačka vsadila na model, který ji zcela zradil. Přestože černá barva je známá tím, že skryje kila, pidi taštínek je opět navrací. Nezapomínejte, že malé kabelky, batožiny a nedej bože ledvinky hyzdí postavu, protože s nimi budete díky jejich velikosti vypadat jako mastodonti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také