Styl

28. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Gábina mezi mozzarellou a elegancí

MÓDNÍ POLICIE: Gábina mezi mozzarellou a elegancí

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Gábina mezi mozarellou a elegancí

Tento Gábinin model je vcelku povedený. Je to elegantní garderoba, která správně postrádá zbytečné laciné doplňky. Jen sako by mohlo sedět lépe a materiály, z kterých je outfit ušitý, by mohly být luxusnější. U tak mladé slečny je zcela pochopitelné, že investuje spíše do kvantity než do kvality. To je krok, ke kterému musí každá žena dospět. Jinak je mi sympatické, že mám i já něco s naší nejkrásnější slečnou Gábinou Kratochvílovou společného – stejný odstín pokožky. Něco mezi čerstvě napadaným sněhem a mozzarellou.

Vendulo, tohle do opravdu dobré

Tento model Vendule Svobodové sekne. Působí v něm nenuceně, ležérně a velice jemně. Subtilní garderoba ředitelce charitativní nadace Kapka naděje jednoznačně sluší. Měla by se držet hesla méně je více a začít se oblékat přiměřeně svému věku.

S tímhle ve společnosti neoslníš

Herečka Veronika Nová, která aktuálně září v novém seriálu První republika, sáhla po maxišatech, které jsou sice in na procházku po městě, ale na to, aby oslnily i ve společnosti, mají příliš bohémský nádech. Ten Veronika ještě umocnila nevzhlednými náušnicemi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také