Styl

10. března 2015 11:40

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Gábinin model se opět nepovedl

MÓDNÍ POLICIE: Gábinin model se opět nepovedl

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Gábinin model se opět nepovedl

Gabriela Franková s módou svádí nemilosrdný boj. Bohužel se jí styl vyhýbá jak čert kříži. Její modely jsou většinou děsivé a bohužel ani tento outfit není výjimkou. Franková, stále ještě úřadující Miss, se oblékla ve stylu staromladá a vypadá jako sekretářka. Měla by vsadit na subtilnější modely, které by podtrhly její půvab. Tyto šaty to rozhodně nejsou!

Domčo, to je vončo!

Modelka, která v minulosti měla stejně elegantní a vkusný styl jako provozní od řetízkového kolotoče, tentokrát vypadala jako pravá lady. Kabát v barvě velbloudí srsti by měl být klasickým módním pilířem každé ženy. Červená kabelka se zase postará o zajímavý kontrast. Boty jsou ok, bylo by vhodnější, kdyby na nás nevykukovaly ajťácké bílé ponožky, ale barevně jsou ok. Domčo, to je vončo!

Ondra je fešák!

Ondřej Brzobohatý je fešák. Nevím, zda Ondrovi pomáhala s outfitem jeho sličná snoubenka, ale pokud ano, měla by pokračovat. Ondra vypadá nenuceně a zahalený do černé barvy působí jako sexy intelektuál. Jediné, co bych změnila, je obuv. Mírně nápaditější doplněk by se postaral o zajímavý kontrast.

Sdílejte článek

Přečtěte si také