Styl

27. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Gábino, máš nádherné… šperky!

MÓDNÍ POLICIE: Gábino, máš nádherné… šperky!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Gábino, máš nádherné… šperky!

Všichni ji máme rádi, ale to nemění nic na faktu, že se toho úřadující Miss musí ve světě módy ještě spoustu naučit. Popřípadě najít si stylistu. Elementární problém tohoto modelu jsou doplňky. Psaníčko nekoresponduje s róbou převážně díky materiálům, které se vzájemně bijí. Rukavičky působí příliš strojeně. Netvrdím, že jsou vždy out. Pokud si je mermomocí chcete vzít, Ples v Opeře je skvělou příležitostí. Ne však v kombinaci s touto róbou v agresivní červené. Obuv zdobená bílými kamínky s otevřenou špičkou? Aboslutní známka nevkusu. Šperky, které si na sebe Gábina Kratochvílová vzala, jsou ale bezpochyby nádherné.

Pavlína je v módě jako ryba ve vodě

Modelka vypadá opět skvěle. Její róba je famózní, dostatečně honosná a ani trochu fádní. Transparentní materiál decentně poodhaluje modelčinu dokonalou postavu. Stylové šperky jsou evidentní známkou toho, že se Pavlína Němcová ve světě módy cítí jako ryba ve vodě. Zde není co vytknout.

Aneto, norek ti sluší

Aneta Vignerová kožešiny umí nosit a touto opravdu oslnila. Šedý norkový kabátek vypadá v kombinaci s jemnou splývavou bílou róbou netradičního střihu velice něžně. Výrazné šperky dodávají outfitu luxusní nádech. Chválím i jednoduchou úpravu vlasů a jemný make-up. Tento model se modelce Vignerové opravdu povedl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také